Firmanız İçin Yasal Adres

Firmak kurmak istiyor fakat ofis maliyetleri konusunda endişeleniyorsanız, Noya Ofis bu konuda sizlerin yanında. En düşük maliyetler ile şirketiniz için yasal adres sağlayabiliriz.

Sanal ofis kiralama hizmeti kurumsal altyapısı hazırlanmış kartvizitinize adresini, telefonu koyabileceğiniz geleneksel ofis hizmetlerinden tamamen arındırılmış yasal iş adresi hizmetidir. Siz ofis dışında iken telefonlarınıza ve elektronik postalarınıza bakarak yönlendirme yapan ve gün içinde gelen posta ve kargolarınızı teslim alıp, dilediğiniz başka bir adrese yönlendiren her an elinizin altında ulaşabileceğiniz bir sekreterin hizmet verdiği kurumsal bir ofis hizmetidir.

Sanal Ofis isminden de anlaşıldığı gibi, size gerçek bir ofis sunmadan ama gerçek bir ofiste ihtiyacınız olabilecek tüm kurumsal imkanları sağlayan bir hizmettir. Her ne kadar her gün gitmek zorunda olmadığınız bir ofisiniz olmasa da, sunduğu yasal adres sayesinde, size prestijli bir ofis adresi desteği vermektedir. Beraberinde sunduğu sekreterya hizmeti ile firmanız adına telefonlarınıza yanıt verilmekte, yine siz ofis dışında iken misafirleriniz karşılanıp ağırlanmaktadır.

 

Sanal ofisin faydası ve avantajları nelerdir?


Kurumsal ve profesyonel ofis yönetimi, yasal bir iş adresi olması sebebiyle banka ve finans kuruluşlarından kolay kredi temin etme imkanı; Ofis kirası, stopaj, aidat, elektrik, su, telefon, ısıtma-soğutma faturalarından kurtulma; Sarf malzeme diye tanımladığımız, yazıcı, faks, scanner, fotokopi makine temini ve bakım ihtiyacınızın olmaması; Çalışan istihdamına gerek kalmadan tazminat, ihbar maaş, sigorta, yol ve yemek yardımı gibi masraflara katlanmak zorunda kalmamak; Şirket hattınız taşıma imkanı yada şirketiniz adına özel telefon hattı; Sekreteriniz tarafından posta ve kargolarınızın teslim alınıp muhafaza edilmesi, dilediğinizde farklı bir adrese yönlendirilmesi; Akıllı telefonlarınızdan ve web üzerinden rezervasyon imkanı.